Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

pirat.z.karaibow 14.04.2009 21:27

Jeszcze jeden gol. Jazda!

Aro1234 14.04.2009 21:27

Jedna, bo gole na wyjazdach się liczą x2 :-)
YOU'LL NEVER WALK ALONE!

ABG NH 14.04.2009 21:28

Mam pytanie : Czy MU żeby jutro awansować musi wygrać ?


Aro1234 DZIĘKI :)

Tylko_Wisła! 14.04.2009 21:30

4:4 i pozamiatane. Chelsea w półfinale ;-/

Aro1234 14.04.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG NH (Post 708887)
Mam pytanie : Czy MU żeby jutro awansować musi wygrać ?

No, w zasadzie to powinno. Chociaż np. wynik 3-3, 4-4 itd dadzą awans. No a 2-2 da dogrywkę.

iiYama 14.04.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG NH (Post 708887)
Mam pytanie : Czy MU żeby jutro awansować musi wygrać ?

Wygrać lub zremisować od 3-3 w górę.

Tobi1906 14.04.2009 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SV_ (Post 708883)
A nie 2?
GOGO LIVERPOOL!

Na pewno nie bo mieli by juz 5 bramek na wyjezdzie,a roznica tez jest dwoch goli.Zreszta teraz to juz nie ważne w tym momencie wynik 4-4 :)

rabi86 14.04.2009 21:36

I całe szczęście, z dwojga złego już lepiej że Chelsea awansowała. Gwiazda Rafy wreszcie przyblakła.

7 kotów 14.04.2009 21:36

What A Game !!!

emj10 14.04.2009 21:37

Na szczęście Chelsea nie dała się.

Tobi1906 14.04.2009 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 708902)
I całe szczęście, z dwojga złego już lepiej że Chelsea awansowała. Gwiazda Rafy wreszcie przyblakła.

zgadzam sie ;) Niech jeszcze jutro Porto zrobi niespodzianke i bedzie pieknie

Kamson 14.04.2009 21:38

Co za mecz :O Szkoda tylko, że to Chelsea awansowała.

Kyno 14.04.2009 21:39

Dziś Liverpool, JUTRO Manchester :-)

emj10 14.04.2009 21:40

Chelsea teraz pojedzie w półfinale Barcę, aby w finale dostać baty od Porto :)

ToTylkoJa 14.04.2009 21:41

a niektórzy pisali, że LM jest nudna i przereklamowana. A tu na dotychczas 6 spotkań 1/4, praktycznie wszystkie były ciekawe. A dwumecz Chelsea z Liverpoolem po prostu zmiażdzył.

Aro1234 14.04.2009 21:41

Czyli w półfinale Chelsea - Barcelona... No cóż, będzie ciekawie :-) sądzę, że Barca to mimo wszystko murowany faworyt do wygranej w tym dwumeczu.
Jutro mogą być kolejne dwie niespodzianki, ale wierzę, że mimo wszystko zobaczymy kolejną bitwę o Anglię - tym razem w półfinale :P

wisl@k_TS 14.04.2009 21:41

Oj chyba najlepszy mecz w tegorocznej LM... Takie mecze aż chce się oglądać :)

WislakWiDoK 14.04.2009 21:41

Naprawde świetne widowisko dzisiaj oglądalismy.

rafalek 14.04.2009 21:43

Nie jestem żadnym fanem żadnej z tych drużyn, takim jak Ci którzydobro angielskiej drużyny przekłada nad dobro swojej własnej (jak niektórzy "socios Barcelony") ale Chelsea nie trawię jak mało którego zespołu. Liverpool jest moim ulubionym angielskim zespołem i żałuję, że nie udało się im się strzelić jeszcze jednej bramki, bo Chelsea by się nie podniosła.

emj10 14.04.2009 21:43

Jestem ciekawy kto przewidział wynik 4-4? :P

ToTylkoJa 14.04.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 708921)
Jestem ciekawy kto przewidział wynik 4-4? :P

sądzę, że 8 goli to nikt się nie spodziewał nawet w dwumeczu tych klubów :-p

emj10 14.04.2009 21:47

A szkoda, można było na Expekcie zaryzykować za 40zł. Kasę zwracali :D

WiślakNH 14.04.2009 21:52

Piękny meczyk,oby takich więcej jednakże żałuję,że to Chelsea awansowała,bo jakoś ich nie trawie.Mam nadzieje,że jutro któryś z meczy będzie chociaż w połowie tak emocjonujący jak ten dzisiejszy.:)

Pavay 14.04.2009 21:56

Przykład Liverpool'u jak powinno się podchodzić zmotywowanym do najważniejszych meczy. Determinacja od samego początku, walka na całego, wiara we własne możliwości - to ich uskrzydlało dzisiaj. Nie zważali na wynik pierwszego meczu, tylko robili swoje i szacun im za to. Mało która drużyna zagrałaby tak ambitnie (strach pomyśleć jakby była to któraś z polskich drużyn :P ) Nie zawsze jednak da się wygrać, czasem i przegrać przychodzi, ale jak przegrać to w pięknym stylu.

rafalek 14.04.2009 21:57

Porto - Manchester 5:5
Arsenal - Villareal 4:3

To by była dopiero kolejka...z resztą, dawno nie pamiętam meczu na tym szczeblu LM w którym padło 8 bramek. Tylko szkoda, ze zakonczyło się zwycięstwem Chelsea, Liverpool był jednym z moich faworytów.

Aro1234 14.04.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pavay (Post 708937)
[...]

To właśnie ce..... angielski - zresztą najlepszy - futbol na świecie. Walka, walka i jeszcze raz walka!

Rafałku mnie wystarczy jutro: Porto - MU 2:3, Arsenal - Villarreal 2:1. :-)

Proximus 14.04.2009 22:04

Raczej Porto-MU 3:2 chciałeś powiedzieć:D

RAFi89 14.04.2009 22:05

12 bramek w dwumeczu Chelsea-Liverpool chyba nikt nie przewidział. Zmienność sytuacji, sporo walki, sytuacji podbramkowych powodowało że mecze oglądało się z przyjemnością. Przede wszystkim drużyny pokazały że w każdym momencie trzeba walczyć i wierzyć w zwycięstwo. Jak dla mnie od finału Milan-Liverpool to było najlepsze spotkanie w LM.

ToTylkoJa 14.04.2009 22:05

http://forum.rojadirecta.com/viewtopic.php?t=63994

jakby ktoś chciał, to tu ma gole z meczu Chelsea 4-4 Liverpool

Proximus 15.04.2009 01:58

Ale apropo LM chciałbym powiedzieć jeszcze słowo o komentatorach. Otóż nigdy bym nie pomyślał że będzie mi aż tak brakowało Dariusza "Marszczerano" Szpakowskiego. Nie chce mi się przytaczać wszystkich idiotycznych tekstów tego komentatora(nie wiem czy to nie jest ten sam co co tak strasznie "kocha" Wisłę), ale po prostu jak stwierdził przy stanie 2:2 że Liverpool potrzebuje wygrać 5:2 żeby awansować to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl