![]() |
|
|
Śląsk - Wisła na trybunach:
No i najlepsi kibice w Polsce, jesień 2008: Ponadto Śląsk - Wisła z oficjalnej: z soccera: Żeby zagnieździć film pisze się: HTML Code:
[youtube]id_filmu[/youtube] |
|
|
Witam. zbiór zdjęć kibicowskich Wisły.
zdjęć jest 328 w różnych rozmiarach.zbieranych z róznych serwisów. jak ktoś by miał cos podobnego chętnie ściągnę.(konto premium nie wygaśnie link) http://rapidshare.com/files/16836855...22_a_rozne.rar |
|
http://www.youtube.com/watch?v=DOx64UejU_w
Mój filmik :) |
szejker spoko filmik, ale podklad *****wy wybrales... Bezimienni sa z bytomia i nagrywaja piosenki o Polonii, wiec torche nie pasuje ich nuta do naszego filmiku... ;p
|
|
Wygrana koszykarek:
http://tsw.com.pl/galerie/kosz/31.jpg http://tsw.com.pl/galerie/kosz/35.jpg Więcej na www.TSW.com.pl |
64 zdjęcia z meczu Wisła - Odra ---> www.WislaSoccer.com
http://img367.imageshack.us/img367/359/11070vs5.jpghttp://img355.imageshack.us/img355/6710/11084wj0.jpg http://img367.imageshack.us/img367/3908/11097ek9.jpghttp://img384.imageshack.us/img384/2961/11089ps1.jpghttp://img408.imageshack.us/img408/7448/11123zz6.jpg http://img355.imageshack.us/img355/2112/11095fh3.jpghttp://img267.imageshack.us/img267/9738/11102uj5.jpg |
|
|
|
|
|
Sobotni mecz siatkarek
|
http://pl.youtube.com/watch?v=2I9WAr...e=channel_page
Mam nadzieje ze teraz juz nie ma takich ''wpadek'' jak ostatnio :-p |
http://www.youtube.com/watch?v=trTXBC2ma_4
ogladac i komentowac ... ! http://www.youtube.com/watch?v=ReSJbEjlnN0 kolejny filmik o nasyzm dopingu + kilka ladnych bramek Wisełki! |
nie wiem czy komuś sie spodoba ale nudziło mi sie :D :
http://img377.imageshack.us/img377/6...opiarf3.th.jpg |
Witam, chciałbym wam przedstawić moją kompilację o naszym Czeskim pomocniku zrobioną na konkurs na pewnej stronce.
Przy okazji prosze wiślacką brać o komentarze i ocenki na yt. :> |
brawo chłopie za ten filmik!! jestem pod wrazeniem...
|
|
film z tomasem naprawde fajny :)
drugi filmik tez niczego sobie i na zakonczenie 3 brameczki bogusia :P |
Cytat:
|
kolejna moja tapetka w photoshopie ;) pozdro http://imgct.sk8ryba.info/thumbs/338522brizo.jpg http://img376.imageshack.us/img376/4447/brizoii1.th.jpg oecniać |
|
fajna kompilacja tylko nie rozumiem po co do takich filmow dawac strzaly ktore obronil bramkarz lub wogole nie trafio ne w bramke ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl