Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

Kibic_1906 23.01.2009 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devil_ (Post 661432)
Jeszcze nie wiadomo gdzie będziemy grać a Wy się o karnety pytacie.

Jak to nie wiadomo:shock: Na Reymonta oczywiście :) Dzwoniłem ostatnio do "Wiślackiego Świata" i chłop mi powiedział ze jakoś początkiem lutego będzie informacja dot karnetów i że będą one na 100% :P

misiekpb 23.01.2009 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 661433)
Jak to nie wiadomo:shock: Na Reymonta oczywiście :) Dzwoniłem ostatnio do "Wiślackiego Świata" i chłop mi powiedział ze jakoś początkiem lutego będzie informacja dot karnetów i że będą one na 100% :P

a ja gadałem z Ochalikiem na Photo Day i raczej na R22 nie bedziemy grać bo miasto nie chce sie zgodzić - więc trzeba poczekać na decyzje wreszcie

Kibic_1906 23.01.2009 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez misiekpb (Post 661447)
a ja gadałem z Ochalikiem na Photo Day i raczej na R22 nie bedziemy grać bo miasto nie chce sie zgodzić - więc trzeba poczekać na decyzje wreszcie

W takim razie ktoś nas tu w c.hvja robi:-/

ja_ka_ 24.01.2009 01:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eweneme (Post 661416)
A czy będzie wyjazd do Bytomia czy jest kara za derby?

Właśnie, jak się sytuacja przedstawia? Czy będzie można na ten mecz wejść na sektor gości?

zim zum 24.01.2009 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 661610)
Właśnie, jak się sytuacja przedstawia? Czy będzie można na ten mecz wejść na sektor gości?

nie będzie

Szofer 24.01.2009 16:18

mam tylko propozycje... w ten weekend i nastepny nie isc na piwko tylko odlozyc ze stoweczke zeby nie bylo potem biadolenia ze "ich chyba poje****, tyle $$ na tylko kilka meczy..." itp
pozdrawiam

M89 27.01.2009 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szofer (Post 661848)
mam tylko propozycje... w ten weekend i nastepny nie isc na piwko tylko odlozyc ze stoweczke zeby nie bylo potem biadolenia ze "ich chyba poje****, tyle $$ na tylko kilka meczy..." itp
pozdrawiam

Podpisuje się rękami i nogami pod tym co napisał Szofer. Ostatnio dziwną modę zauważam - czas i kasa na wódę i imprezy zawsze się znajdzie jakoś, a na Wisłę potem brakuje. Od święta (Legia, derby) pójdzie jeden z drugim na mecz, a przez resztę rundy mają wyjebane... Ludzie, najpierw zmieńcie priorytety, a później narzekajcie na ceny!

palikot 28.01.2009 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 664047)
Podpisuje się rękami i nogami pod tym co napisał Szofer. Ostatnio dziwną modę zauważam - czas i kasa na wódę i imprezy zawsze się znajdzie jakoś, a na Wisłę potem brakuje. Od święta (Legia, derby) pójdzie jeden z drugim na mecz, a przez resztę rundy mają wyjebane... Ludzie, najpierw zmieńcie priorytety, a później narzekajcie na ceny!

Ta... Na Wisle brakuje, bo sie ją traktuje jako modę... modne jest chodzenie na Wisłę, szkoda, ze wielu ludzi uzywa pustych sloganów... w stylu "W sercu Moim Wisła I na dobre i na złe"... a potem jak trzeba przyjsc na mecz to nie bo mi na wóde nie starczy, na oprawe trzeba dać... drogo słaby przeciwnik, szkoda kasy i wogóle. Wisła to moda, w ten sposób jest traktowana przez 90% ludzi. Wiec nie dziwmy się, ze wiekszosć zamiast... mieć Wisłe w sercu, tak naprawde ma ją w dupie i to głęboko - edekt mody niestety.

element 29.01.2009 00:20

Cytat:

Zapisy do SKWK/Karnety

Pragniemy Państwa poinformować iż najbliższe zapisy do SKWK odbędą się w najbliższy piątek tj. 30 stycznia.

Do Stowarzyszenia będzie się można zapisać, opłacić składki na wiosnę 2009 r. jak również odebrać naklejki do legitymacji (oraz ewentualnie KP) w restauracji „U Wiślaków” 15 minut po zakończonym spotkaniu koszykarek Wisły w Eurolidze.

Informacje dotyczące zapisów będą udzielane w przerwie meczu przed wejściem na halę.

Ponieważ szybkimi krokami zbliża się runda wiosenna Ekstraklasy pragniemy również poinformować Państwa o następujących sprawach:

*

z informacji uzyskanych z Klubu możemy powiedzieć, że w najbliższych dniach zapadną decyzję czy będziemy rozgrywać wiosenne mecze domowe na stadionie przy Reymonta (wszystko wskazuje, że tak, choć 100% pewności na razie nie ma oraz nie wiadomo przy ilu trybunach będą ewentualnie rozgrywane spotkania)

*

włodarze Wisły chcą nadal by były utrzymane ZNIŻKI na karnety dla osób należących do SKWK choć tutaj też dopiero w najbliższych dniach zapadną wiążące decyzje.

*

Zakup zniżkowych karnetów będzie możliwy jedynie NA PODSTAWIE kwitów wydawanych przez SKWK przy zapisach – tzw. KP ( tym samym osoby które zapisały się do tej pory, a chcą zakupić zniżkowy karnet - proszone są o odbiór owych KP przy kolejnych zapisach, dotyczy to także osób opłacających składki poprzez wpłaty na konto)


*

Osoby wpłacające na konto SKWK przelewem muszą wziąść pod uwagę fakt iż by odebrać kwit KP uprawniający do zniżki przy zakupie karnetu musi upłynąć pewien czas (tym samym ważne jest aby przesyłać dowód wpłaty na e- mail zapisy@kibice wisly . pl tak jak podane jest to na samym końcu)

*

Ponieważ patrząc w kalendarz nie będzie wiele czasu do startu rozgrywek – pierwszy mecz Wisły w Krakowie już 4 marca z Lechem Poznań w ramach Pucharu Polski (mecz będzie objęty karnetem!) - prosimy o NIE ZWLEKANIE z opłacaniem składek lub zapisywaniem się do SKWK - tutaj chodzi nam oczywiście przede wszystkim o osoby, które oprócz członkostwa w SKWK, pragną również zakupić tańsze karenty!

*

Wszelkie pytania prosimy kierować na e-mail : zapisy@ kibice wisly . pl


Kilka słów ode mnie:

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków powinno reprezentować wszystkich którym dobro Białej Gwiazdy zależy na sercu.

W SKWK zawsze dominował nurt otwarty na ludzi - na ich pomysły, propozycje czy chęć działania.

By nie być tylko bezwiednym tłumem, dającym się manipulować, “ograniczającym” swoje przywiązanie do Trójkolorowych barw wizytą na Reymonta 22 raz na dwa tygodnie, by móc wymagać na Władzach Klubu działania pro kibicowskie, moim zdaniem, do SKWK powinno należeć kilka razy więcej osób niż obecnie (nie chcę pisać o liczbach ale jest nas mniej niż 400 osób....)

Jest na wiele tysięcy – widać to na każdym meczu w Krakowie – pytaniem pozostaje czemu tak mało Wiślackiej Braci chce się zaangażować poprzez SKWK by podnieść jakość Armii Białej Gwiazdy – począwszy od frekwencji na meczach (u siebie i na wyjeździe), działalności ULTRAS, a skończywszy choćby na akcjach charytatywnych....


Wszystkim "wątpiącym" w SKWK pragnę zwrócić uwagę na fakt, iż Kuba Błaszczykowski pomimo tego, że niestety nie gra juz w barwach Białej Gwiazdy nadal opłaca składki członkowskie w Stowarzyszeniu uważając to również za przejaw identyfikacji z kibicami Białej Gwiazdy.

WAŻNE!

- Pragniemy również poinformować, że istnieje możliwość opłacenia składki członkowskiej poprzez wpłatę na konto SKWK nr: 69 1160 2202 0000 0000 3426 8110. W takim przypadku na blankiecie wpłaty prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska i numeru pesel (tak by można jednoznacznie „zidentyfikować” dana osobę i uniknąć pomyłek) oraz w rubryce „tytułem wpłaty” wpisać „składka-wiosna2009”. W celu szybszej weryfikacji wpłat przez osoby odpowiedzialne za zapisy (oraz sprawniejszemu działaniu) prosimy również by potwierdzenie wpłaty w postaci skanu czy pliku*.pdf przesłać na e-mail : zapisy@ kibice wisly . pl


- Kolejny termin zapisów to sobota – 31 stycznia w godzinach od 18.00-19.00 w restauracji “U Wiślaków”

- Informacje dotyczące kolejnych terminów zapisów będą publikowane sukcesywnie na stronie www.kibicewisly. pl


BARDZO WAŻNE :

- chcemy by osoby które przynależność do SKWK chcą “połączyć” z zakupem tańszych karnetów wszelkie związane z tym sprawy uregulowały do 6 lutego!!!
Dotyczy to zapisów jak i wpłat przelewem na konto. W późniejszym terminie będzie to praktycznie nie możliwe!
źródło: SKWK

Eweneme 29.01.2009 09:13

Czy przy zapisie do SKWK od razu płaci się składkę czy jakoś później? Nie to, że sępie kasę tylko jak coś to chce ją wykombinować :)

PAC 29.01.2009 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eweneme (Post 665144)
Czy przy zapisie do SKWK od razu płaci się składkę czy jakoś później? Nie to, że sępie kasę tylko jak coś to chce ją wykombinować :)

Płacisz przy zapisie.

arsfan90 29.01.2009 20:52

Już na 100% bedziemy grac na Reymonta także pozostaje nam tylko czekac na info dotyczące karnetów :D

lukasz924 30.01.2009 14:33

sparing 7.02
 
W jakiej cenie moga byc bilety na sparing 7 lutego br???

droho 30.01.2009 17:16

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5179

Tobi1906 30.01.2009 18:26

I ceny bardzo ladne :)

Naprawde ludzie nie ma co narzekac,nawet Ci ktorzy nie posiadaja karnetu.

SZYMEK_TSW 30.01.2009 18:39

Wraca złotówka od biletu dla SKWK, to cieszy ;)

Bobic 30.01.2009 19:16

A jak to jest jak np: zostanie sprzedanych 8 tyś karnetów to z nich też będzie liczona ta 1zł czy tylko od biletu??

Scarlett 30.01.2009 19:29

Mam pytanie: czy można wyrobić duplikat skradzionej karty kibica? Kupowałam wszystkie karnety od początku wprowadzenia kart chipowych (wcześniej także, ale to akurat nieistotne) i nie widzę powodu, żeby przepłacać, skoro jakiś skur*** mnie okradł.

Mario Nh 30.01.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 665848)
A jak to jest jak np: zostanie sprzedanych 8 tyś karnetów to z nich też będzie liczona ta 1zł czy tylko od biletu??

Złotówka tylko od biletu. Kropla w morzu potrzeb, ale zawsze coś...

barthok 30.01.2009 20:03

Duplikat oczywiście wyrobić można i nawet powinno się, a złotówka jest tylko od bilety(nie karnetu)

skorna 30.01.2009 23:02

troche mało no ale rzeczywiscie zawsze cos a kto ma to da cos do puszki i juz cos sie uzbiera.

Dafi_91 31.01.2009 01:57

Puchar polski z Lechem też się wlicza do tego karnetu czy osobno??

element 31.01.2009 02:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez droho (Post 665782)



masz pogrubione..

Dafi_91 31.01.2009 02:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 666146)
masz pogrubione..

Wielkie dzięki nie zwróciłem uwagi;p

matern 31.01.2009 08:28

prosty wniosek trzeba brac niby drozej niz na jesien bo cena byla nie wiele wieksza a meczy o kilka wiecej ale brak karnetu = mala szansa zobaczenia derbow meczu z legia i fety ze slaskiem :) a mecze z gornikiem jaga lechem w pucharze i polonia ktora badz co badz jest wysoko tez najela do ciekwawych :)

Mario Nh 31.01.2009 09:49

Mam nadzieję że każdy kibic z sektora A i B pójdzie po rozum do głowy i jeśli zdecyduje się na wznowienie karnetu w tej rundzie to tylko na sektor E...

Żeby później nie dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji

Sektor D tylko dla dopingujących.

Kibic_1906 31.01.2009 10:02

Ludzie MYŚLCIE coś zanim napiszecie na forum , przecież jest wszystko dokładnie napisane (nawet dla niektórych "kumatych" pogrubione):-P

lukasz924 31.01.2009 10:32

sparing
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukasz924 (Post 665713)
W jakiej cenie moga byc bilety na sparing 7 lutego br???


?????? jaka bedzie cena wiadomo juz cos???

Lukas_ts 31.01.2009 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukasz924 (Post 666181)
?????? jaka bedzie cena wiadomo juz cos???


Jeszcze nawet nie wiadomo gdzie się mecz odbędzie na 100 % i czy będzie dostępny dla kibiców...

felipe 31.01.2009 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 665866)
Złotówka tylko od biletu. Kropla w morzu potrzeb, ale zawsze coś...

Nic za darmo. Klub i tak sobie to częściowo odbił zmniejszając ulgę na karnety dla członków SKWK ;)

Swoją droga ciekawi mnie ile w zwiazku z powyższym osób przedłuży swoje członkostwo w Stowarzyszeniu, skoro ew zniżka nie daje juz im oszczędności... Wyjdzie cała prawda, obawiam sie, że bedzie mało optymistyczna...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl