Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 - gr. B (grupa "polska") (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4471)

Chorynatrzykolory 12.06.2008 22:33

Eh.. Plany jak zawsze (wyjście z grupy) , wyszło jak zawsze . Gratuluję ogólnie sędziowania panowi Webberowi.. Pocieszę was , pod koniec lipca liga się zaczyna , to mi poprawia humor jedynie.


http://img118.imageshack.us/img118/4959/screenhr2.png

popatrzcie na ciekawostki

spinnaker 12.06.2008 22:34

http://img118.imageshack.us/img118/4959/screenhr2.png wiedziałem że ludzie mają fantazje :)
dla mnie pierwsze 30 minut to był śmiech na sali toteż miałem dobry ubaw

pan_premier 12.06.2008 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 550654)
...


Bardzo mądry post

Leo zawalił i sedzia przekręciasz tego nie zmieni.
Nas po prostu na to nie stac aby dobrze GRAJACYCH w klubach piłkarzy zostawiac w domu.
Smolarek zagrał dwa razy wielką kiłe i nie ma go kto zmienić...

gorzej z lewym obrońca bo tu mamy tylko dwóch asów: Wawrzyniak i Piotrek Brożek :/

Bronex 12.06.2008 22:34

A Leo pewnie znowu powie ,że to jest fantastyczne to co zawodnicy robią i zaskoczony ich postępami. Mit Leo upadł. Po porażce z Chorwacją ( przecież nawet nie mamy kim grać bo albo kontuzja albo strach go wystawić) pewnie poda się w ****u do dymisji i będzie po sprawie. Znowu pojawia się pytanie o selekcję.

Mnie cały czas nurtuje czy jest sens zabierać na Euro zawodników , którzy dostali odcisków na dupie od siedzenia na ławie albo trybunach , tylko za nazwisko. Co to za sens powołać 7-8takich zawodników a potem powiedzieć ,że na pierwszym zgrupowaniu panuje kondycyjna mogiła i trzeba wychodzić z przygotowania nie od punktu "0" ale od "-10" a czasu nie ma. Przecież jeżeli nie ma kogo powołać to lepiej powołać kogoś kto kondycyjnie przynajmniej nie jest do tyłu. Teraz to jest takie gdybanie ale kilku piłkarzy niestety w reprezentacji brakuje chociaż na ławce.

irman 12.06.2008 22:34

100% zgody z Flamengistą. Sędzia wyświadczył holenderskiemu emerytowi wielką przysługę. Przecież wiadomo, że gdyby nie ten karny to powieźlibyśmy Chorwatów z 5:0, a potem to hoho, może i finał nasz.

Nic to, że nie ma żadnych schematów w grze, że obrona popełnia katastrofalne błędy, że w ataku nie potrafimy zagrać jednej składnej akcji, że na ławce, dzięki selekcji pod menadżerów, nie ma żadnego sensownego zmiennika. Winny będzie jeden-niedobry sędzia, który uwziął się na biednych Polaków.

Po tych meczach wniosek jeden. Holender nie jest w niczym lepszy niż poprzednicy. Zrobił tyle samo co Janas czy Engel. Cała jego praca to jeden wielki piar polegający na wmawianiu Pazdanom, Zachorskim czy Kokoszkom, że są wielcy. Z taką bandą piłkarskich kalek jak nasi zawodnicy, nikt nic nie zrobi. Może Rehhagael. On jedynie wie, że jak się ma drwali, to trzeba grać drewnianą piłkę, Benhałer myślał, że zrobi z nas drugą Holandię (haha).

ToTylkoJa 12.06.2008 22:34

http://img209.imageshack.us/img209/8481/wantedws7.jpg

Leo do sędziego: Why? Sędzia: For Money. :lol:

w0lno. 12.06.2008 22:35

W następnym meczy 'Leoooooo' powinien wystawić do składu swoje 'gwiazdy': Pazdana, Wawrzyniaka itd. zobaczymy co pokażą. Niech pokaże kogo wybrał na Euro...

Ps. Szkoda, że nie ma Kuby...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=382267369 :o

SZYMEK_TSW 12.06.2008 22:36

No teraz tak juz na spokojnie; po meczu z Chorwatami przyjdzie czas na analize dokonań Leo w kilku kluczowych sprawach

- dobór zmienników niby tyle było przedwczesnych wyborow 30 zawodników potem 26 a prawda taka że na ławce żadnej alternatywy, Żewłakowa trzebabyło przesunąc i w środku dziura bo Jop zenada a gdzie Głowacki itd, Po co brał Wawrzyniaka jako Lewego obrońce jak wogóle on nie grał

- wyjdą też na światło dzienne te sprawy menadzerskie bo po co na Euro pojechali niektorzy kosmiczni jak Zahorski czy Pazdan

- sprawa Rogera, niektórzy się buntują kampanii "Nie dla Rogera" no ale ludzie zrozumcie jedno. Przyznaje ze był naszym nalepszym zawodnikiem ale chyba nie o to chodzi w rywalizacjii międzynarodowej. Jak ktoś jest przeciwny to może jeśli jeden Roger jest lepszy od pozostałych 10 piłkarzy to weżmy sobie 11 Rogerów nieprawdaż ??

mateusz212 12.06.2008 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PauL89 (Post 550670)
Wygrywają ? Wszystkim zarzucającym przekupstwo przypomnę tylko, że ten remis Austrii daje tyle, co Polsce.

takkkk napewnoooo...jeżeli wygraja z Niemcami to są na 99% dalej,bo my z Chorwacją to chyba w hokeja n a trwie możemy powalczyć o wygraną.... Wbrew pozorom ten remis dał Austrii to co nam zabrał...nadzieje,na awans...

PauL 12.06.2008 22:40

mateusz2112 nie ośmieszaj się. Austria ma takie same szanse, jak nie mniejsze na wygraną z Niemcami, którzy notabene są w gorszej sytuacji, niż Chorwaci, jak my w ostatnim meczu. Dajcie już sobie siana z tym tłumaczeniem naszych słabych wyników. Zagraliśmy tragicznie. Wszyscy jeszcze niedawno jechali po Janasie, a za jego kadencji to przynajmniej potrafiliśmy po wielkich bojach wygrać z Austrią, która w rankingu FIFA oscyluje w granicach 100 miejsca. Z Niemcami również przegraliśmy, ale o bramkę mniej. Ja tego zapowiadanego progresu nie widzę.

K_2 12.06.2008 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 550677)
100% zgody z Flamengistą. Sędzia wyświadczył holenderskiemu emerytowi wielką przysługę. Przecież wiadomo, że gdyby nie ten karny to powieźlibyśmy Chorwatów z 5:0, a potem to hoho, może i finał nasz.

Nic to, że nie ma żadnych schematów w grze, że obrona popełnia katastrofalne błędy, że w ataku nie potrafimy zagrać jednej składnej akcji, że na ławce, dzięki selekcji pod menadżerów, nie ma żadnego sensownego zmiennika. Winny będzie jeden-niedobry sędzia, który uwziął się na biednych Polaków.

Po tych meczach wniosek jeden. Holender nie jest w niczym lepszy niż poprzednicy. Zrobił tyle samo co Janas czy Engel. Cała jego praca to jeden wielki piar polegający na wmawianiu Pazdanom, Zachorskim czy Kokoszkom, że są wielcy. Z taką bandą piłkarskich kalek jak nasi zawodnicy, nikt nic nie zrobi. Może Rehhagael. On jedynie wie, że jak się ma drwali, to trzeba grać drewnianą piłkę, Benhałer myślał, że zrobi z nas drugą Holandię (haha).

Ogladnij sobie jeszcze raz mecz Niemcy-Polska za Janasa , o Korei i Portugalii juz pisal nie bede .Z tych slabych pilkarzy ktorych mamy i tak gramy calkiem dobrze.Jedyne zastrzezenie mozna miec do powolan (jakies Pazdany,brak Brozka itd) ,ale wole przegrac z Niemcami 0-2 po ambitnej grze ,niz to co bylo za Janasa.
Kolton cos pie*dolil o jakims przygotowaniu fizycznym ,tutaj tez mogl ktos zawinic,co oczywiscie idzie na konto Beenhakkera,ale on i tak zostanie ,nie sadze ,zeby go zwolnili.
Pozatym dopoki PZPN bedzie mafijnymi lapami nadal trzymal polska pilke to o lepszych pilkarzach mozna zapomniec , nie wiem czy z takich pilkarzy jak mamy inny trener np Guus Hiddink zrobil by cos lepszego

Gucio25 12.06.2008 22:42

paranoja - takiego sędziowania na gospodarzy w ostatnich minutach dawno nie było.
szkoda że szansa na awans ucieka nam w 93 minucie, stać byłoby nas na wygraną z Chorwacją, napewno byśmy powalczyli.

co do meczu, to początek fatalny, całkowita tragedia. ale z biegiem czasu się rozkręcaliśmy i CAŁĄ drugą połowe graliśmy dobrze, momentami bardzo dobrze, szkoda że coś nie wpadło wcześniej...

ps. ****a!

pzkwr 12.06.2008 22:43

Doceniam to, co Leo zrobił w trakcie eliminacji, ale przedwczesnie wszyscy zaczęli stawiać mu pomniki. On chyba też za bardzo uwierzył w swój geniusz (a geniuszem nie jest, jest tylko solidnym trenerem). Popełnił fatalne błędy w trakcie selekcji i podzielił kibiców - z tego co widziałem w sondażach to gdzieś ok. 50% nie chiało Rogera w kadrze. Niech wystawi w meczu z Chorwatami swoje wynalazki: Wawrzynika, Pazdana i Zahorskiego. Moim zdaniem powinien podać się do dymisji.

Bronex 12.06.2008 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 550677)
100% zgody z Flamengistą. Sędzia wyświadczył holenderskiemu emerytowi wielką przysługę. Przecież wiadomo, że gdyby nie ten karny to powieźlibyśmy Chorwatów z 5:0, a potem to hoho, może i finał nasz.

Nic to, że nie ma żadnych schematów w grze, że obrona popełnia katastrofalne błędy, że w ataku nie potrafimy zagrać jednej składnej akcji, że na ławce, dzięki selekcji pod menadżerów, nie ma żadnego sensownego zmiennika. Winny będzie jeden-niedobry sędzia, który uwziął się na biednych Polaków.

Po tych meczach wniosek jeden. Holender nie jest w niczym lepszy niż poprzednicy. Zrobił tyle samo co Janas czy Engel. Cała jego praca to jeden wielki piar polegający na wmawianiu Pazdanom, Zachorskim czy Kokoszkom, że są wielcy. Z taką bandą piłkarskich kalek jak nasi zawodnicy, nikt nic nie zrobi. Może Rehhagael. On jedynie wie, że jak się ma drwali, to trzeba grać drewnianą piłkę, Benhałer myślał, że zrobi z nas drugą Holandię (haha).

Widzisz IRMAN . Twój głos to chyba jedyny głos rozsądku w tym potoku piany bitej z nerwów , z bezradności.

Myślę ,że to o czym piszesz to wszyscy doskonale w większym lub mniejszym stopniu wiemy. Najbardziej przykre jest to ,że sędzia Webb sprawił że podstawy do samooszukiwania mamy mniejsze. Gdybyśmy to 1-0 dowieźli do końca przy tej grze to na miernotę naszych kopaczy byłoby łatwiej przymknąć oko. A tak dno dna gdzie jest ten team z eliminacji który ogrywał Portugalię !!!

Bati_NS_TSW 12.06.2008 22:44

sędzia tak bardzo w chuja nas nie zrobił. zrobiliśmy sie sami. zamiast strzelić jeszcze ze dwa gole, chyba każdy przyzna że gralismy asekuracyjnie. A to 1-0 przecież i tak nic nam praktycznie w końcowym rozrachunku nie dawało, musiało być co najmniej dwa. A co do tego sędziego. W przyrodzie nic nie ginie. Nasza brama - metrowy spalony. A karny według mnie się i tak należał bo ewidentnie ciągnął Lewandowski za koszulkę. Szkoda że w takiej niegroźnej sytuacji się to zdarzyło. Trzeba wyjść z twarzą w meczu z Chorwatami.

Kurt 12.06.2008 22:44

Paranoja, Paranoja, Paranoja takich fauli się nie gwiżdżę... nie w polu karnym...

My o tym wiemy, o tym śpiewamy żę bierzesz dychę idziesz do bramy...


Apropo Holendra, piękny PR, jak za Marcinkiewicza...
Wolę heroczne 0:1 gdzie pokazaliśmy walkę, klasę niż 0-2 bez walki...

Powołania, poziom kadry na Euro kompromitacja, choć niech zostaje, nie ma lepszej alternatywy oprócz Kasperczaka.

gigant 12.06.2008 22:44

Krew zalewa tylko dlatego, że ten angielski **** w swojej lidze nawet nie odważyłby się pomysleć o zagwizdaniu karnego. W naszej lidze taki Gilewski czy Siejewicz gwizdnąłby 8 na 10. Moglismy w drugiej połowie najebać bramek, tak jak Austriacy w pierwszej i byłoby po meczu. Szkoda tylko że najlepszy na dzień dzisiejszy środkowy obrońca, lewy pomocnik i napastnik zostali w Polsce bo Leonowi zapodali przed Euro za mocnego jointa.

coolibeer 12.06.2008 22:46

Pretensje do sędziów powinny mieć obie strony.
Z tym ,że większe Austriacy.
Bramka Rogera ze spalonego.
Początek drugiej połowy ewidentny karny po faulu Golańskiego.
Karny po faulu Lewandowskiego?
Polak faulował a tłumaczenie ,że takich fauli jest mnóstwo?
Może nie są tak ewidentne jak zapaśniczy chwyt Mariusza.

Może skończy się Leomania?

medyk 12.06.2008 22:47

http://i31.tinypic.com/118lq9x.png

Bati_NS_TSW 12.06.2008 22:48

ale Leo odmienił naszą wizję futbolu, na plus! Rzeczywiście teraz selekcja składów nie za dobra ale ogólnie jest w miarę. Czy widzieliście to co ja, że Krzynówek z większości piłek oddawał strzały, jakby za wszelką cenę chciał władować jak z Portugalią, czy Realem ?

flamengista 12.06.2008 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 550674)
gorzej z lewym obrońca bo tu mamy tylko dwóch asów: Wawrzyniak i Piotrek Brożek :/

Cóż, może trzeba było naturalizować Arboledę. Albo Mynara. Albo Edsona. Albo pojechać do Brazylii, znaleźć jakiegoś lewego obrońcę polskiego pochodzenia, wsadzić do samolotu i fiuu - prosto do Pałacu Prezydenckiego.

:-D

Oczywiście mając tak słabych piłkarzy sama gra na takiej imprezie jest sukcesem.

Co nie zmienia faktu, że graliśmy fatalnie, Leo zawalił selekcję, źle przygotował naszych kondycyjnie (kontuzje, fatalna szybkość i start do piłki). Przyznaję, myślałem że pod względem kondycyjnym nie było źle - ale okazało się, że Niemcy są bardzo słabi. A przeciętni Austriacy nas ośmieszali.

Pytam się: po co brać na imprezę takich zawodników jak Zahorski i Wawrzyniak - skoro mimo ewidentnych problemów w napadzie i na lewej obronie sobie nie pograli? Po co brać z Cypru opalającego się Piszczka, który oczywiście zaraz łapie kontuzję?

Wreszcie sprawa ostatnia. Można przegrać z Niemcami, bo mają lepszych od nas piłkarzy. Choć skoro wygrało się z galaktyczną Portugalią, to widać cuda są możliwe.

Ale zagrać tak fatalny mecz i nie wygrać ze słabeuszem - to zwyczajnie wstyd.

Ja nie zamierzam apelować o zwalnianie Leo. On i tak jest skończony, niestety. Tomaszewski, Boniek, Engel, Kolator, Apostel, Piechniczek - już się szykują, by go zgnoić. Media zrobią nagonkę na Webba, po czym znudzone znajdą nowego kozła ofiarnego.

Beenhakker widząc polskie piekiełko uniesie się honorem, poda się do dymisji i znajdzie pracę gdzie indziej.Bezrobocie mu raczej nie grozi. Boję się tylko, kto w jego miejsce. Oby Kasperczak, bo nie chcę by nam podebrano Skorżę.

Aga21 12.06.2008 22:51

to jak my wygramy z Chorwacją a Austria z Niemcami to awans?

(L) 12.06.2008 22:52

Nie dla Rogera
 
Więc tak:
1: gdyby Roger był z Wisły byście inaczej śpiewali
2: Boruc i Roger jedyni zawodnicy którzy prezentują jakiś poziom
3: Zatrzymaliście się w czasie w każdej prawie reprezentacji na EURO są zawodnicy naturalizowani
4: Ja kibic Legii i też nie specjalnie byłem za Rogerem w reprezentacji ale fakty są takie że jemu chyba bardziej zależy na grze w barwach białoczerwonych niż Żurawskiemu....
5: Jak się kibicuje reprezentacji
... najgorsze to że mamy obronę tragedie i takich zawodników jak Łapiński i Zieliński nie widać ale trzeba być dobrej myśli i wielki zawód na zawodnikach na których najbardziej liczyliśmy: Ebi, Krzynówek, Żurawski.. najbardziej szkoda Boruca bo zawsze wnosi wiele energii i serca do gry czego nie można powiedzieć o innych ...a i jeszcze Roger ale on to powinien zrezygnować z gry w naszej reprezentacji ma ambicje chłopak ale szkoda sie męczyć dla takich buraków którzy będą bardziej obrażać niż kibicować tyle w temacie

LAB 12.06.2008 22:52

ale musimy wygrac wyzej niz austria z niemcami...

ps. o czym my mowimy :lol:

Tom'ash 12.06.2008 22:54

A czy jakikolwiek trener coś tutaj zmieni? Może po prostu 90% tych piłkarzy już nie jest w stanie osiągnąć niczego ponad awans na imprezę rangi mistrzowskiej.

Luissss81 12.06.2008 22:55

Sędzia dał ciała i to bardzo .widać było że na siłę szuka sytuacji dla austrii.ale z drugiej strony zagraliśmy fatalnie.gdyby nie Boruc to 4-0 w pierwszych 25 minutach by było.i mówienie że zagraliśmy dobrze drugą połową jest nie na miejscu.brakowało i będzie brakować bardzo dużo naszym piłkarzom

Aga21 12.06.2008 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 550704)
ale musimy wygrac wyzej niz austria z niemcami...

ps. o czym my mowimy :lol:

a to nie idzie rankingiem?

wislak_olkusz 12.06.2008 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aga21 (Post 550707)
a to nie idzie rankingiem?

a skąd

no to chyba w poniedziałek będziemy wielkimi kibicami austrii :lol:

Ciekaw jestem co tu sie bedzie działo jak Polska wygra2-0 a austria 1-0 i awansujemy :)

PS. i tak, gdybyśmy wygrali z austrią musielibyśmy wygrać dwoma golami z Chorwacją...

Wojtas 12.06.2008 22:58

Karny nie karny....czarno na Bialym..

1.Jestemy razem z Austriakami najslabszymi zespolami turnieju.
2 Gramy bez zadnego sensu i ładu.Gdyby nie Boruc to bylo by 0:4 po..20 minutach gry.Kleska totalna.
3.Ta niby "selekcja " wspanialego Lea ,skonczyla sie tym ze praktycznie nie mamy zmiennikow ,nie ma w tym kraju zadnego LEWEGO OBRONCY?????
4.Co do cholery dzialo sie z obrona ????Dziura na dziurze..
5.W sumie mit Benhakkera juz upadl,ale on nic nie zrobi bo ma poprostu za slabych piłkarzy...

Bronex 12.06.2008 22:58

to jest k u r w a paradoks tego kraju 38 mln mieszkańców i niema kogo powołać na lewą obronę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl