![]() |
Już pokazano kilka strojów umbro na sezon 2009/2010 i przerobiłem ten który uważam za najstosowniejszy
Domowy http://img244.imageshack.us/my.php?i...its11kopia.jpg Wyjazdowy lub alternatywny http://img411.imageshack.us/my.php?i...kopiakopia.jpg |
Cytat:
Te co mamy teraz sa o wiele ladniejsze, a na Biala Gwiazde sie zarzad nie zgodzi |
Cytat:
|
praktycznie kazdy by chcial zeby na koszulce znajdowala sie Biała Gwiazda .. ewentualnie herb TS-u
|
http://galeria.wislakrakow.com/20090219/bah/35.jpg
mi sie wydaje że w kwestii stroju nie trzeba na razie nic zmieniać. powyższe koszulki (<3 mmmm :P ) dla mnie są znośne, chociaż ja preferuje mniej detali. choć wątpię żeby zaproponowali nam model poniższy to zapewne on w kolorystyce odpowiedniej wygladał by świetnie (poniżej domowa koszulka rep Anglii na rok 2009) http://www.334notout.com/blog/wp-con..._kb-544791.jpg sproboje sie pobawic w Ps i przerobic je na wiślacko |
Moim zdaniem też może się nic nie zmienić bo umbro zwykle daje takie same koszulki na dwa sezony. W sezonie 2008/09 niby miały być jakieś specjalne a wcześniej jacyś inni w takich samych grali. Ale widząc nowe stroje umbro który krój byście wybrali. Jo osobiście nr.2 tylko pozmieniać kolory
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Home/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]http://www.heartsfc.premiumtv.co.uk/...5910254,00.jpg http://www.kitbag.com/product_images...m_kb-59944.jpg http://www.footballshirt365.co.uk/wp...-2009-2010.jpg http://www.footballshirt365.co.uk/wp...away-shirt.jpg http://www.footballshirt365.co.uk/wp...or-2009-10.jpg |
Witam
Umbro projektuje stroje dla Wisły na dwa sezony, także w najbliższym nasi piłkarze będą występować w tych samych co w 08/09 pozdrawiam No to już nie musicie spekulować w jakich strojach nasi będą grać w sezonie 09/10. |
oby tylko zamiast tego małego herbu była taka duża Biała Gwiazda na piersi jak w dawnych czasach.
|
Witam...
Cytat:
i oto co mi wyszło: Wzór 1: http://img190.imageshack.us/img190/6528/wzr1.jpg Wzór 2: http://img522.imageshack.us/img522/1839/wzr2.jpg I jak Wam się podoba?? |
Cytat:
|
Cytat:
|
wykonanie niechlujne, ale mi sie nawet podobaja:)
|
Cytat:
|
Cytat:
Bardzo mi się podobają!!:-D |
Cytat:
Jak już mówiłem nie jestem Grafikiem :D... |
Cytat:
Przyzwoite |
Fatalne, a nie tam. Syf, kiła i mogiła.
|
Cytat:
|
Jak to jest? Są nowe stroje czy takie jak w sezonie 2008/09?
|
Stroje pozostają niezmienne gdyż ten wzór mamy ustalony z góry na dwa lata ;) Dopiero w sezonie 2010/2011 będą nowe
. |
A ja mam pytanie czy jest gdzieś możliwość kupienia obcenej koszulki z własnym napisem z tyłu i wybranym numerem??
|
Wiślacki Świat i sklep internetowy Wisły
|
|
Cytat:
|
|
super bedzie koszulka adidas :) aż sobie kupie :D mam nadzieje tylko,że nie bedzie taka jak zaprezentował wyżej watss ale cos w deseń realu albo maryslii:D
|
żeby tylko były normalne wyjazdowe, bo czasem to co pokazuje Adidas to woła o pomstę do nieba...
|
Jak widze te paski chore na rekawach to az mi sie slabo robi...
|
najważniejsze żeby była duża "Biała Gwiazda" a nie malutki Herb.W strojach adidasa w 1999 roku Wisła wygrała lige z rekordową w histori przewagą 17 pkt. nad drugim wtedy Widzewem.
|
Jeśli to prawda, to doskonała wiadomość z marketingowego punktu widzenia. Standard obsługi technicznej ze strony Umbro to megażenada (model strojów a.d. 2007, a bramkarze nawet z 2006)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl