![]() |
dobra panowie i panie, mam od 2 lat SEk750i
ogólnie jestem zadowolony, tyle, ze bateria coraz mniej trzyma. Potrzebuje, nowy podobny telefon: -wytrzymały -g mnie obchodzi aparat - g mnei obcjhodzi GPS ;) -g mnei obchodzi gg w telefonie - nie musze mieć duuużego wyświetlacza -bateria ma trzymac ok tygodnia(tka jak w moim SE przez ponad rok...) -oczywiście tkaie rzeczy jak BT być musza -jakas diodka mocna by sie rpzydała do oświetlania sobie drogi -fajnie by było gdyby miał wejscie na pamiec micro SD Innymi słowy potrzebuje coś co mam tylko nowsze , jakieś propozycje? |
SE K770i
Naprawdę :D Gdybym nie potrzebował miliona funkcji w telefonie to właśnie taki czołg bym sobie kupił. Czołg jeśli chodzi o solidność bo i "linia" jest całkiem ładna. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
to i ja się spytam o radę (o zielony jestem w tych sprawach) i, kończy mi się umowa i zamarzył mi się nowy tel, co polecacie?
moje wymaganie to: - gps w miarę szybki (bo chce się bawić programikami do mierzenia prędkości i treningowimi różnego typu) wiec nie wiem czy lepiej wbudowany czy nie -mile widziane wi-fi ale ogólnie dobry pod neta - i duży wyświetlacz pod filmy -i oczywiscie mp3 i tak zaproponowano mi W910i (za 5dych), wygląda fajnie (ale bez gps, i wi-fi). czy lepiej zachować i dokupić gps przez bt (o ile sie da wogóle) czy lepiej sprzedać i kupić coś w podobnej cenie co by lepiej pasowało do moich wymagań?? (mam jeszcze w ofercie LG KU990 viewty za 100zł) |
Panowie mam propozycję wymiany telefonu z SE k770i na Nokię N 73 i chciałem się Was zapytać o opinię na temat tego drugiego telefonu ? czy jak się zamienię to stracę finansowo ? mój telefon jest Nowy a jego ma 5 miesięcy, proszę pomoc :)
|
Cytat:
Co do nokii n 73, to polecam ten telefon. Sam mam taki od 2 lat. Nie mam do niego zadnych zastrzeżeń. Chodzi naprawde płynnie ( mimo symbiana), robi dobre zdjecia, jest głośny ( posiada dwa głosniki), w obsłudze bardzo łatwy. Jezeli masz jeszcze jakies pytania to pisz na p.w |
W temacie pytaniowym odpowiedzi nie dostałem, ogłaszam się tu:
Pytanie do znawców ery tak tak: czy po zablokowaniu konta na połączenia wychodzące i przychodzące karta sim jest dalej aktywna? Tzn karta czy po doładowaniu, powiedzmy za 5zł, odzyska się "zamrożoną" kwotę jaka była dotychczas na kocie? |
Cytat:
możesz kupić nowa kartę SIM bo stara na nic Ci się już nie przyda |
Poszperałem, i wg tego to bullshit to co napisałeś:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=15389 |
Cytat:
najwyraźniej miałem złe informacje najlepiej zrobisz jak sam się przekonasz |
Cytat:
Mam 3Mpx,lampe błyskową , która może posłużyć jako latarka , poprostu odpalam aparat , wybieram opcję ->włącz lampę i już mam latarkę ( fakt , że świeci ona ok3min,ale przecież po wyłączeniu , można znów włączyć). |
panowie, mam takie pytanie:
21 maja 2007 roku podpisałem 2 letnią umowę w Playu, kiedy powinienem ją przedłużyć? 21, czy może wcześniej? i drugie: przejrzałem sobie telefony, które mogą sobie dobrać i zasadniczo najbardziej przypadł mi do gustu LG KU990, ma go ktoś? jeśli tak to polecacie, czy nie? |
Będę przechodził na abonament (prawdopodobnie w Erze) i stąd pytanie:
1)Mam P1i, jeszcze z Simlockiem Erowskim, prawda to, że teraz w salonach zdejmuja Sim-locki za darmo? 2)http://www.era.pl/repositories/era_p...e_telefony.pdf Oto oferta telefonów w Erze. Kategoria "Swobodne Rozmowy 85". Orientuje się ktoś na którym telefonie najwięcej zarobie? Bo ze swojego jestem zadowolony, więc ten poszedłby na handel ;) |
To teraz moja pytanie. Mam Nowiutką Nokie N 95 wersja bez 8 gb z plusa ( z simlockiem). Jaka jest jego realna wartość żebym mógł go sprzedać ?? Dostanę za niego 900 zł ??? Może ktoś chętny na zakup lub zna osobę która by chciała zakupić ??
|
Mam SE K800i. Obudowa(oryginalna) jest strasznie poobijana. I teraz pytania.
Czy kupując nową obudowę tracę gwarancję na całą komórkę? (Orange) Co bardziej opłaca się kupić: oryginalną obudowę czy zwykłą? |
Cytat:
Bardziej opłaca się kupić oryginalną; chińskie lewusy są dobre jeśli chcesz się szybko pozbyć telefonu i chcesz zeby 'błyszczał' dla naiwnego. Jesli chcesz sobie wymienić dla swoich wrażeń estetycznych to odradzam zamienniki, po krótkim czasie będzie wyglądała gorzej niż poobijana oryginalna. |
Dzięki za wskazówki.
A orientujesz się tak mniej więcej, ile może kosztować taki oryginał? |
Niedawno nabyłem samsunga u700. Prosilbym o jakas instrukcje wgrywania javy.
|
Jaki telefon polecicie w przedziale cenowym 200 - 400 zł ? Ważne żeby miał mp3 ale to chyba każdy teraz ma :D aparat na poziomie noki n70 i możliwość nagrywania filmików z dźwiękiem, oraz w miarę trzymającą baterię.
|
Cytat:
http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i...mobile-xt.html P.S. Nie zauważyłem że już znalazłeś. Ale może komuś się przyda. |
Cytat:
|
Aktualnie mam n70 i chciałem zmienić na coś innego gdyż ten mi się znudził, symbian czasami irytuje i wolałbym jakiś cieńszy telefon.
|
ma ktoś z Was albo chociaż dłużej się bawił N 5800 XpressMusic? akurat nadszedł czas zmiany fonika i mylę o dotykowcu, nie iPhonie...
|
o gg na telefony marki samsung w sieci orange- jak najwięcej informacji proszę ;)
|
Cytat:
Jeszcze miła niespodzianka, dostałem w zestawie taki futerał, jakby klapka. Zakłada się go zamiast jednej częścu tylnej blaszki i zamyka się po użyciu, aby ekran się nie zarysował. Kapitalny! |
ale nie ma żadnego problemu...jeżeli będę jej uzywał tylko do dzwonienia, smsów i zdjęć, to na 5 dni spokojnie wystarczy, a może nawet dłużej....bateria jest kapitalna...w ogole jak cały telefon.
|
z góry mówię, że znam się na tym naprawdę słabo, jeśli nie wcale. Co mi radzicie wybrać Samsung Omnia czy HTC touch Diamond? Chyba, że jeszcze jakieś inne urządzenie w podobnej cenie? Proszę o rade. \
|
Samsung Omnia jest zajebisty, choć podobno czasami się wiesza, ale cholernie drogi....chyba, że masz jakiś duży abonament na firme albo coś takiego.
Z tego co widzę, HTC też ma dobre właściwości, więc wybór zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl