![]() |
Stefan jest do wzięcia :rotfl:
|
jeszcze jeden taki żart, a jeden z drugim będzie tylko przeglądać forum najbliższe dwa lata
:lol: |
Cytat:
|
Spokojnie wszystko będzie dobrze, nasza WISEŁKA wygra dzisiaj mecz, Skorża musi z nami zostać ponieważ jest najlepszy. Nie wyobrażam sobie aby teraz Wisła miała mieć innego trenera, wielu ludzi w niego wątpi ponieważ przegrywa prestiżowe mecze - te czasy już za kilka dni mina i będzie wszystko ok. Zamiast krytykować WSPIERAJCIE.
|
Przeca wspieramy - tak dobrej prasy na forum to od czasow Kaspra nie mial zaden trener a ze tez pozwalamy sobie na krytyke to chyba dobrze;)
Mecz dzisiejszy wygrac trzeba.Zebralo sie ostatnimi czasy pare preteksow i dobrze by bylo gdyby narazie nie pojawialy sie kolejne. Licze na zmiany i ofensywne ustawienie. Tu trzeba przekonujacego zwyciestwa - pamietajmy ze Kasperczak to dla Bossa wrog nr 1 i musi go dzis miec na tacy. |
Chyba nikt nie mysli na powaznie na ta chwile o zluzowywaniu Skorzy. Ale fakty sa takie jak niektorzy krytycznie tutaj pisza. 4 porazki z Legia od czerwca (w tym dwa finaly), odpadniecie ze slabym TT, kleska z Lechem (1:4).
Nie mamy co prawda tak szerokiej i wyrownanej kadry jak Legia i Lech (na lawce maja Grzelaka czy Reissa, a my ... Dawidowskiego, bo komus spieszno bylo pozbywac sie Paulisty bez znalezienia nastepcy), ale do tej pory atutem Wisly byl rozmach w grze, walecznosc, agresja, zadziornosc. Tym wygrywalismy mistrzostwo. Teraz gramy w ten sposob co czwarty mecz, najczesciej po ciezkich porazkach. Gdzies ten rozmach w grze prsynal przy przechodzeniu z 1-4-4-2 (jesien 2007) na 1-4-5-1 (wiosna 2008) ps. irytacji BC wcale sie nie zdziwie, mi do tej pory nie minal TT, a kolejne porazki z Legia tez sa juz irytujace |
Cytat:
|
Jest nawet nagranie wideo
Kibice Wisły nie pozwolą ruszyć Skorży! http://sport.interia.pl/news/nie-mog...skorzy,1202936 |
Cytat:
Skorża nie ma tu wielkiego pola manewru, bo domaganie się Baretto, o którym właściwie nic nie wiadomo jak gra obecnie, za Mauro jest pomysłem dość ryzykownym, a zamiana tylko po to, żeby Mauro nie grał jest dla odmiany pomysłem dość głupim. |
Cytat:
Cantoro ma rok na udowodnienie że warto z nim przedłużyć kontrakt ale fajnie jak by to nie odbywało sie kosztem Jiraska który może też potrzebuje takiego komfortu grania w pierwszej "11" jak ma Cantoro i Łobodziński niezależnie od formy jaka prezentują podobnie sprawa sie ma z Małeckim bo widać że chłopak ma tzw. smykałkę do gry i potencjał na przynajmniej drugiego Boguskiego |
No wlasnie jerry.....nie sadzisz ze 2 defensywnych pomocnikow to troche za duzo?
Pozatym to 'rozbijanie akcji w srodku' to chyba tez zbytnio Cantoro nie wychodzi. |
Ja nie zapomniałem jak Jirsak jeździł wślizgami z Barcą Beitarem czy Tottenhamem. O jego odbiór jestem zupełnie spokojny.
|
Cytat:
Na marginesie tego watku, teraz kazdy mecz jest wazny dla Skorzy. Musi pokazac, ze panuje nad sytuacja, wie jak wyjsc z pewnych potkniec. Na poczatku jego kariery w Wisle szlismy jak burza i wszystko sie dobrze ukladalo, ale prawdziwy egzamin jest teraz kiedy pojawiaja sie trudniejsze momenty. A mecz to tylko 90min, trzeba w tym czasie dac z siebie wszystko, tu nie ma czasu na lekcewazenie, spacerki, rozkladanie rak. |
A jest w ogole cos takiego jak defensywni skrzydłowi ? Raczej nie. Ofensywnych też nie mamy, mamy próbujących. Jesli grasz 2 defensywnymi to musisz mieć piekielnie mocne skrzydła, bo przez środek pola nic nie kreujemy.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dotykacie najpowazniejszego problemu Wisly. Mianowicie obecnego ksztaltu linii pomocy.
Albo mamy mocny, ofensywny, kreatywny srodek albo defensywny z super skrzydlowymi. U nas nie ma ani tego ani tego stad gra wyglada jak wyglada. |
Diaz nie jest skrzydlowym, on wystepuje tam tylko dlatego ze nie mamy nikogo lepszego, a jest raczej wolnym, jakby topornym zawodnikiem :> mimo wszystko coraz lepszym technicznie, ale gra jak lewy obronca, mało dosrodkowan, zero dryblingu, bardziej jest to cofniety skrzydłowy, niz defensywny skrzydłowy, on nie napedza wcale druzyny tylko jej pomaga, bardziej niz np Zienczuk ktorego nie widac.
|
Cytat:
Natomiast co do czesci pierwszej to moglbym zapytac, a kto tak sadzi?Oprocz Ciebie oczywiscie.I kto tak gra? Moze by to i bylo racjonalne wyjscie, ale w przypadku gdy skrzydla Lobo/Zieniu spelnialy by swoja role. W zespole gdzie 2 dotychczasowych skrzydlowych ma statystyki - 11 meczow - 0 goli i 1 asysta - stawianie do tego jeszcze 2 defensywnych srodkowych pomocnikow to czyste samobojstwo, na ktore niestety trener do pewnego momentu sie decydowal. |
A dziennikarze widzą już Smudę za Skorżę:
Zimowa roszada trenerska: Smuda zamieni się ze Skorżą http://polskatimes.pl/sport/pilkanoz...orza,id,t.html |
pfff... Łapy precz od Skorży!
|
Ja .......e! W****ia mnie to już wszystko! To co te media wymyślają to się w głowie nie mieści! Trzeba coś z tym zrobić. Moim zdaniem najlepsza byłaby jednoznaczna deklaracja naszego prezesa na ten temat. Bo to już jest przesada. Jeszcze raz powtórzę że obecnie nie widzę w Polsce trenera który mógłby zastąpić Maćka.
|
jakby Wisła pod wodzą Smudy miała grac tak jak za pierwszym pobytem Franza przy R22 to bym sie nie pogniewał ( mistrzsotwo 1999 z 17 punktami przewagi nad drugim Widzewem) .Problem w tym że tamta Wisła była znacznie mocniejsza kadrowo od obecnej, no i nie było takiej konkurencji w lidze jak teraz.Skorża to jest najlepsze rozwiązanie z możliwych , chociaż znajac Pana Cupiała wszytsko jest możliwe
|
odp... się od Skorży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jakby dostał takie wzmocnienia jak Smuda to bylibyśmy na luzie w puefa i na 1 miejscu w lidze z przewagą 5pkt. Facet przychodzi - wyciąga klub z 8 na 1 miejsce - zamiast pójść za ciosem osłabia Mu się drużynę i oczekuje cudów. Pewnie można było wejść do puefa, ale wtedy moglibyśmy skopać ligę i mieć przed zimą dużę straty i pozamiatane kolejne MP. To byłoby znacznie gorsze moim zdaniem. Smuda z daleka od Wisły ze swoim "radosnym" futbolem i taktyką rodem z Afryki! Jeśli BC&co zwolnią w tym momencie Skorżę to niech sami się razem z Nim pakują i adios! |
jak leszek zaliczy spektakularne wtopy w puefa to temat umrze
no chyba że nasze skórokopy postanowią inaczej ... |
Cytat:
Dwie sprzeczne informacje w tej samej gazecie. |
Cytat:
|
News najmocniejszy chyba od dłuższego czasu. Gazeta "Polska" chce byc lepsza od faktu.
Skorża forever. Bardzo podoba mi się styl prowadzenia drużyny i wiele schematów gry podczas meczów. |
Cytat:
Jestem zwolennikiem pozostania Skorzy i dokonania w koncu wzmocnien za pieniadze, ale patrz na druga strone medalu przez pryzmat WYNIKU SPORTOWEGO I FINANSOWEGO. Lech wszedl do grup PUEFA? Chyba tak, wiec dalo sie. A lige bedzie mozna ocenic za kilka kolejek w grudniu - nie wiesz jeszcze jak sie to potoczy, na razie kluczowe mecze w tej rundzie przegralismy... ps. nie ma BC&co, jest tylko BC i jest to gosc na miare Berlusconiego jesli szukac pararel do znanych prezesow. Nie zostawil Wisly po 2 sezonach w ruinie jak to zrobili prezesi typu Romanowski(CWKS), Ptak (ŁKS) czy Grajewski (RTS) - dwa ostatnie probuja od 10 lat wstac z kolan. Kazdy klub w Polsce moze nam takiego prezesa zazdroscic!! |
Cytat:
A Wisła w tych rozgrywkach się gorzej od "kolejorza" nie prezentowała, poprostu nie miała szczęscia... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl