Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

pozdi91 25.10.2009 14:28

Jakieś opinie o www.praca-zdalna.org ?? Jakiś kolejny wypust, czy może wręcz przeciwnie?

Zola 27.10.2009 11:15

do usunięcia

WiślakNH 08.11.2009 15:29

Czy umowe na okres próbny 1-3 miesiące moge w każdej chwili zerwać na zasadzie "jutro nie przychodze"?

Kolumbus 16.11.2009 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pozdi91 (Post 807791)
Jakieś opinie o www.praca-zdalna.org ?? Jakiś kolejny wypust, czy może wręcz przeciwnie?

podbijam pytanie

yoda79 16.11.2009 22:29

Jest ktoś infobrokerem w Kraku?

RuczajIII 28.11.2009 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 817528)
podbijam pytanie

wypełniłem kilka razy test, wychodziło mi że mogę zarobić 25 zł (piszę bezzwrokowo) i tak czekam miesiąc, pisałem maile. Raczej ściema

pozdi91 28.11.2009 17:39

wypelnilem to dawno juz i ani slowa odp. do tej pory.

Kibic_1906 03.12.2009 22:06

Mam takie pytanie: Co możecie powiedzieć o pracy w zakładzie bukmacherskim?Czy w trakcie/po liceum jest możliwość aby podjąć tam pracę?

Zola 10.12.2009 12:17

do usunięcia

d.j 10.12.2009 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 825345)
Mam takie pytanie: Co możecie powiedzieć o pracy w zakładzie bukmacherskim?Czy w trakcie/po liceum jest możliwość aby podjąć tam pracę?


Bardzo fajna praca:-) Czy jest możliwość mogę Ci śmiało odpowiedzieć TAK

DrewniaQ 10.12.2009 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 828113)
Pracował Ktos w hipermarkecie przy wykladaniu towaru? Ciezka praca? + jakies "Sensowne" wynagrodzenie czy nie bardzo...? Dla studenta zaocznego w miare dobra? Z gory dzieki

Wykładałem miesiąc piwo w Realu.
Są dwie możliwośći- albo zatrudnienie przez sklep, albo przez zewnętrzną firmę- np. Kompania Piwowarska.
Przeważnie sklep daje 7zł/godzinę, a firmy zewnętrzne płacą różnie (praca na zlecenie), zależnie od produktów .

!!IRIVER!! 10.12.2009 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d.j (Post 828114)
Bardzo fajna praca:-) Czy jest możliwość mogę Ci śmiało odpowiedzieć TAK

Z tym, że tam wymagają dyspozycyjności w soboty/niedziele, nie wiem jak to się ma przy tym, że jestem studentem zaocznym... Da się tak poustawiać grafik, żeby móc pracować tylko w tygodniu?
Jakie tam są zarobki?


Z innej beczki - czy pracowal ktoś w firmie Centrum Wellness przy Lubicz? jak to wszystko wygląda? Płaca tylko prowizyjnie od sprzedaży? Pytam, bo wczoraj byłem na spotkaniu informacyjnym, zero konkretów, a dziś mam iść na pierwsze szkolenie.

d.j 10.12.2009 13:38

River, bardzo chętnie udzielę Ci wszystkich informacji, bo znam jedną z firm bardzo od kuchni:-)

Pracujesz z drugą osobą na punkcie(twoim zmiennikiem). Jedna osoba ma umowę o pracę druga umowę zlecenie. Jak się dogadasz ze swoim zmiennikiem to już twoja sprawa. Zazwyczaj pracuję się co drugi weekend + coś w tygodniu. Zarobki umowa o prace ok. 8 zł na h, umowa stała dokładnie nie pamiętam ale mogę wieczorkiem zobaczyć do papierów. Jeżeli macie pytania chętnie odpowiem.

pff 21.12.2009 11:39

Pracę szukam. Coś w organizacji/promocji i pokrewnych. Może być też coś za biurkiem (studia gospodarcze w trakcie)

Doświadczenie:
1. Organizacja eventów, imprez masowych - różnej rangi (od bankietów dla firm po PyroMachinę)
2. Akcje promocyjne
3. Oświetlenie sceniczne - koncerty (różnej rangi od dożynek po duże festiwale, nagrania dvd, teledyski), bankiety, festiwale teatralne, nagrania TV / DVD, imprezy klubowe (m.in. Cień, Shakers)
4. Konstrukcje sceniczne
5. Kierowca (chwilowo - GLS)




Jak coś to priv

TSWalos 15.02.2010 15:50

Co myślicie o 4cars (przewóz osób)? Jest sens się za to brać ? Pracował tam ktoś może ?

pff 15.02.2010 17:10

Na pewno bardziej niż icar (właścicielem jest gość z drugiej strony błoń),

4cars ma ktoś od nas :)

Także kto czasami korzysta to tylko 4cars

Mario Nh 04.03.2010 17:00

Mam takie pytanko. Czy prawdą jest to iż jakiś miesiąc temu weszła ustawa dzięki której okres pracy na umowę zlecenie będzie liczony do emerytury? A jeśli tak, to czy naliczane będą też miesiące przed czy od samego momentu wyjścia ustawy? Z góry dzięki za pewne info.

!!IRIVER!! 04.03.2010 20:38

Głupia sprawa. Pisałem już kiedyś chyba, że pracuję w jednym z salonów z telefonią komórkową, no i po tym miesiącu wyszła niefajna sytuacja. Jestem na umowie zlecenie, miałem 3-dniowe chorobowe, a w trakcie inwentaryzacji, która jest wykonywana na początku każdego miesiąca, okazało się, że brakuje nam jednego telefonu. Co gorsza mam podpisaną umowę o odpowiedzialności za mienie. No i moje pytanie jest takie - czy mogę zostać obciążony w związku z tym jakimiś karami finansowymi? Czy jeśli tak by się stało, to gdzie ewentualnie mogę się odwołać, bowiem wg mnie takie coś mogło się stać w trakcie mojej nieobecności w pracy...

koyoot 04.03.2010 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 863852)
Głupia sprawa. Pisałem już kiedyś chyba, że pracuję w jednym z salonów z telefonią komórkową, no i po tym miesiącu wyszła niefajna sytuacja. Jestem na umowie zlecenie, miałem 3-dniowe chorobowe, a w trakcie inwentaryzacji, która jest wykonywana na początku każdego miesiąca, okazało się, że brakuje nam jednego telefonu. Co gorsza mam podpisaną umowę o odpowiedzialności za mienie. No i moje pytanie jest takie - czy mogę zostać obciążony w związku z tym jakimiś karami finansowymi? Czy jeśli tak by się stało, to gdzie ewentualnie mogę się odwołać, bowiem wg mnie takie coś mogło się stać w trakcie mojej nieobecności w pracy...

A bezposrednio ciebie oskarzyli o to?

!!IRIVER!! 04.03.2010 20:54

Nie. Niby nie. Ale jest nas dwoje pracowników + kierowniczka.

kalvin 10.03.2010 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 863720)
Mam takie pytanko. Czy prawdą jest to iż jakiś miesiąc temu weszła ustawa dzięki której okres pracy na umowę zlecenie będzie liczony do emerytury? A jeśli tak, to czy naliczane będą też miesiące przed czy od samego momentu wyjścia ustawy? Z góry dzięki za pewne info.

Podbijam pytanie bo też mnie to interesuje
Wie ktoś?

kms 10.03.2010 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 863852)
Głupia sprawa. Pisałem już kiedyś chyba, że pracuję w jednym z salonów z telefonią komórkową, no i po tym miesiącu wyszła niefajna sytuacja. Jestem na umowie zlecenie, miałem 3-dniowe chorobowe, a w trakcie inwentaryzacji, która jest wykonywana na początku każdego miesiąca, okazało się, że brakuje nam jednego telefonu. Co gorsza mam podpisaną umowę o odpowiedzialności za mienie. No i moje pytanie jest takie - czy mogę zostać obciążony w związku z tym jakimiś karami finansowymi? Czy jeśli tak by się stało, to gdzie ewentualnie mogę się odwołać, bowiem wg mnie takie coś mogło się stać w trakcie mojej nieobecności w pracy...

ale przeciez inwentaryzacje robi sie za miesiac pracy, wiec jak nie bylo Cie 3dni a byles caly miesiac wczesniej to normlanie moga sie doczepic bo przeciez nie powiedziane ze w ciagu tych 3dni wyparowal telefon jak Ciebie nie bylo.. jak masz podpisane umowe ze odpowiadasz za stan na magazynie to moga Ci obciac za telefon i nic z tym nie zrobisz juz

WhiteStarDvisionTheBest 17.03.2010 14:40

Mam takie pytanie,pracował ktos a może pracuje w hurtowni zoologicznej w Kokotowie /k Krakowa?

Jutro tam jade sie zorientowac co i jak dlatego pytam Was.

godzilla 19.03.2010 13:36

przeglada forum ktos pracujacy na wyspach? bylbym wdzieczny za priva

maTyS. 19.03.2010 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 871493)
Mam takie pytanie,pracował ktos a może pracuje w hurtowni zoologicznej w Kokotowie /k Krakowa?

Jutro tam jade sie zorientowac co i jak dlatego pytam Was.

z tego co wiem bo dzwoniłem też tam , to praca przy noszeniu karm dla zwierząt i innych tego typu rzeczy.na rękę dają 1500 zł praca w godzinach chyba 9/10-18 jakoś tak.

dnader 23.03.2010 00:13

Interesuje mnie wyjazd do pracy sezonowej za granicą, głównie myslałem o zbiorze runa w Szwecji lub Norwegii. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej dziedzinie? a może ktoś się wybiera i szuka ekipy?

gris 16.04.2010 16:17

Mój brat szuka pracy, najlepiej w magazynie. Ma dwuletnie doświadczenie i chęci duże, ale strasznie ciężko z ogłoszenia coś znaleźć. Jakby ktoś miał jakieś namiary to niech napisze na priv.

maTyS. 22.05.2010 15:52

poszukuje pracy dorywczej , typu sprzedaż kosmetyków , coś w internecie , może być praca chałupnicza.

kms 26.05.2010 10:35

Jak by szukal ktos pracy albo chcial sobie dorobic to PW. Potrzebna matura i troche kreatywnego myslenia.

swirson 26.05.2010 11:31

Szukam roboty:
Skończone: Ekonomia na UJ, niebawem otrzymam uprawnienia BHP (starszy inspektor) oraz ppoż, prawko mam, obsługa Microsoft Dynamics (Axapta), Subiekt, Office. Doświadczenie: sprzedaż, gospodarka magazynowa i doradztwo techniczne w chemii budowlanej (izolacje, iniekcje, żywice, kleje do płytek itp.).
Poszukuje pracy stacjonarnej z umową o pracę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl