![]() |
Sa jakies filmiki z tej imprezy?
|
Panowie i Panie, szukam speca od Fruity Loops - proszę o PW
|
Dzisiejszy koncert w Studio - kosmiczna impreza! walle śpiewający bogurodzice, coś niesamowitego
|
http://www.youtube.com/watch?v=D6YXVaV-QSU
Polecam, Pjus i Junes dali radę, a tekst mhmh :). Jak ktoś zna więcej podobnych kawałków innych raperów, to może się podzielić :). |
Ja bym powiedział, że piątkowy koncert Małpy to było coś:P był ktoś?:) choć tak wczoraj też było fajnie;D
|
Wie ktos cos na temat koncertu OSTRego w Krakowie(Klub Studio) 26.03? Bo na ich stronie nic nie ma, a jest info o koncertach nawet na kwiecien...
Jest jaka stronka z rozpiska koncertow w Krk?Chodzi mi o HH, oprocz hip-hop.pl Jago: Gdzie byl koncert Malpy? |
Koncert Małpy był w Hell&Heaven, a w Studio z Ostrym wystąpią: Cadillac Dale i oczywiście DJ Haem, Kochan, ŁDZ Orkiestra(?)
|
Wg Last.fm z OSTRym mają być Cadillac Dale i Haem, a Kochanie i ŁDZ Orkiestrze nic mi nie wiadomo w temacie koncertu. A prospos, już w piątek wychodzi płyta :)
|
Kochan zazwyczaj nawija z Ostrym i nie jest wymieniany na plakatach, a ŁDZ Orkiestra do Krakowa nie przyjedzie.
|
Cytat:
|
Kapitanie, a jednak się pomyliłam, coo nie zmienia faktu, że będziesz nosił mój ciężar na koncercie :P
|
Płyta Ostrego już do pobrania :D na różnorakich warezach.
Żeby nie było to ja jej nie pobierałem/wrzucałem. Kupię ją jutro. PS: Kiedy ma wyjść Prosto Mixtape 600V? |
Mixtape Prosto 23 albo 26 marca, wg facebooka Prosto
|
Cytat:
Ja mam zamówioną w W AsfaltShopie, już opłaconą, ciekawa....bardzo ciekawa.... P.S. http://www.asfaltshop.pl/ostr-tylko-...ych-p-212.html według Asfaltu ŁDZ orkiestra będzie, ja bym bardzo chiał w Studio zobaczyć razem z Ostrym TeTrisa (już raz taki duet na koncercie wystąpił...), no ale nie tym razem. |
a ja poczekam aż kupie płytę ;) nie będę jej ściągać, długo na nią czekałem to parę dni więcej też przeżyję ;)
|
Ja tylko powiem tyle, że jest niespodzianka bo są dwie płyty, wczoraj 'pebowcy' się na tym przejechali bo wielu tylko sam wstęp wrzucili i nie którzy już oceniali po tym samym wstępie płytę :P
Powiem tyle że nie żałuje 36 Polskiego złota za wiele godzin słuchania. |
Byłem dziś w Empiku na Rynku i w Galerii Krakowskiej i płyty jeszcze nie było (byłem w godzinach 13-14). Ma ktoś info gdzie można ją kupić?
|
Ja byłem koło 15 w Saturnie i mówili że była ale już nie ma. Powinna być tam jutro a jak nie to w pn.
|
w media markt w solvayu znajomy dzisiaj koło godziny 12 kupił ostatnie dwie ;) właśnie zaczynam seans
|
Ja mialem to szczescie ze dorwalem sie do tej plyty bardzo szybko i w oryginale. Po pierwszym odsluchaniu moge powiedziec jedno. OSTR`y przegial. Ale w dobra strone. Czuc mocna inspiracje psycho-rapem i klimatami PFK i Kalibra. Po pierwszym odsluchaniu do O.C.B. jej daleko ale O.C.B dopiero po pol roku mi sie spodobala. Mam nadzieje ze z ta plyta bedzie lepiej:p.
|
Pytanie skierowane do posiadajacych oryginal. Jak to jest z ta 2 CD? Na stronie Asfaltu byla tracklista i niby mialo byc 15 kawalkow, a jest 33...? Na necie sa tylko podpisane kawalki od 1-15.
|
Po pierwsze najwcześniej takie płyty pojwiają się właśnie w takich sklepach jak Media-Markt czy Saturn bo oni dostają cała dostawę płyt wcześniej i jak się komuś poszczęscii to może kupić płyte własnie tam dzień przed(oczywiście nie wszędzie), stąd wysyp piratów na forach wczoraj.
Z drugim krążkiem to jest tak że utwory są podpisane track1,track2, na necie do tej pory nie znalazłem żadnych nazw, pewnie nie długo się pojawią, zresztą sami zobaczie jak wygląda ta druga płyta jak zwykła "nagrywka", a za wartość naprawdę bogata : http://i45.tinypic.com/2elxi6c.jpg |
zresztą to dlaczego i w jaki sposób płyta znalazła się w pudełku jest wyjaśnione w którymś z kawałków, i komiksie ;)
|
Mam pytanie. Wiadomo coś na temat jakiejś nowej płyty Fenomena?
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=LefuT...rom=PL&index=2 nagrywaja jak maja potrzebe nie materialna a tworcza :) |
Cytat:
oj prawda, jeden z lepszych składów w kraju, ich "Efekt" to było coś od czego zacząłem słuchać na serio rapu, kawałki To nie tak i Ludzie przeciwko ludziom to już kosmos :) szkoda bo Outsider dla mnie nie dorównał do poziomu płyt poprzednich.... |
Cytat:
tak w porownaniu z reszta plyt Outsider troszke odbiega ale kawalki ,bezsennosc,Warszawa,Outsider sa na bardzo wysokim poziomie ,chlopaki zajeli sie ciuchami zreszta bardzo dobrej jakosci, nieraz cos zamawiam tam http://www.outsidewear.pl/ |
http://www.youtube.com/watch?v=WnarU...layer_embedded Klip do kawałka O.S.T.R. ,,Śpij Spokojnie"
|
Wie ktos cos na temat nadchodzacej plyty WBU?
Bedzie ten koncert OSTRego w Krk 26.03? Dalej nic nie ma na klubstudio.pl ... |
wybiera sie ktos na Eldoka ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl