![]() |
Cytat:
dobre, dobre! |
Polecam obejrzenie krótkiego wywiadu z naszym "ulubieńcem" Adasiem :D
http://sport.interia.pl/news/kokos-p...i-film,1166181 |
Cytat:
|
Kasperczak w FC Nantes?
Porażka z AJ Auxerre 1:2 i remis z Monaco 1:1 tak bardzo rozzłościły Waldemara Kitę, właściciela FC Nantes, że ten zaczął szukać następcy trenera Michela Der Zakariana. |
Kuba piękną bramkę zapakował Bayernowi Monachium
|
BVB-Bayern 1-0 po 10 min. Przepiękna bramka Kuby :)
|
bramka Kuby ( fantastyczna :D)
Kod:
http://odsiebie.com/pokaz/440505---8841.htmla tutaj mozna obejrzec ta bramke(nagranie chyba z aldzaziry :D): http://www.d1g.com/video/show/?id=2209630 |
Przepiękna Bramka Kuby brawo brawo, do tego teraz gra po kontuzji i już bardzo dobre występy ...
|
Kto wie - co teraz porabia Artur Sarnat?
|
trenuje bramkarzy w a-klasowej Michałowiance Michałowice
|
dzięki wielkie
|
Kubę w skrócie na ARD widać było 2 razy. Pierwszy raz skomentowano "traum tor". Jego akcję w drugiej połowie zakończoną strzałem podsumowano zaś "wunderbar Błaszczykowski". Robi sobie chłopak markę.
|
Kurde, ta greka. W Superpucharze Cypru Kosa zagrał cały mecz i strzelił jedyną bramkę dającą zwycięstwo
Apoelowi. Tutaj foto: http://www.shootandgoal.com/page.php?id=1485&bid=8 Jasiek grał do 56 minuty. |
Mam do Was gorącą prośbę. Czy ktoś pamięta, w jakich okolicznościach Guy Feutchine doznał kontuzji w meczu z Legią (23 X '96)? Czy było to po wejściu Marcina Jałochy, byłego wiślaka, który wówczas grał w Legii?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://rapidshare.com/files/13959674...1_Kosowski.avi
no no strzelil druzynie Sosina ktora w LM bedzie grala :D |
Cytat:
Otóż to. |
W Śląsku Wrocław w ostatnim meczu dobre zawody rozegrał na bramce wychowanek Wisły Kraków Wojciech Kaczmarek. Ciekawe
|
Cytat:
przyszedł do nas z Kani Gostyń. |
Osuch o odejściu Kokoszki:
"...Pierwszym, ale jakże dramatycznym przypadkiem jest ucieczka z kraju od najlepszego trenera i najlepszego klubu mojego byłego podopiecznego, Adama Kokoszki, któremu to właśnie oni nakręcili w głowie powołując do reprezentacji, gdy nie mieścił się nawet w pierwszej jedenastce Wisły. Dziś nie wiadomo, co dalej z chłopakiem będzie, niby trenuje teraz w jakimś włoskim drugoligowym klubie, a Beenhakker chwali go, że wyjechał do Italii, a tak naprawdę był to chyba pierwszy na świecie przypadek kradzieży zawodnika z jego macierzystego klubu." http://www.weszlo.com/news/916 |
leszekm - troszkę w górę i zobaczysz to samo.
Oldpara - na moje oko Kaczmarkowi brak jest chociażby zwrotności. To nie jest bramkarz na Wisłę, a może i nie na ekstraklasę. |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=7556 Informajca za www.wislaportal.pl I w cale nie twierdzę, że to jakieś ewentualne wzmocnienie Wisły. Po prostu fajnie, że ta nasza szkółka piłkarska coś tam z siebie wydaje... nie są to może Blaszczykowskie, ale zawsze coś.... |
Krotki meldunek z Rumunii
Po 5 kolejkach Unirea na czele 1. Unirea Urziceni 4 0 1 --- 14 - 5 --- 12 pkt 2. Rapid SA Bucuresti 4 0 1 --- 9 - 3 --- 12 pkt 3. Vaslui 4 0 1 --- 7 - 3 --- 12pkt NIezla srednia bramkowa jak narazie.Ciekawe czy Dan pokusi sie o mistrza w tym sezonie. Unirea startuje takze od 1 rundy pucharu uefa. |
Cytat:
GW Piłkarze odchodzą z Kani Gostyń wesoł, jar 08-06-2006 , ostatnia aktualizacja 07-06-2006 19:19 Kania w sobotę wywalczyła awans do II ligi, wczoraj zaś straciła pierwszego zawodnika. Kontrakt z Widzewem Łódź podpisał obrońca Zbigniew Witkowski. Zespół Kani w ubiegłym sezonie był armią zaciężną, złożoną głównie z piłkarzy pochodzących spoza Gostynia. Wyjątkami byli bramkarz Wojciech Kaczmarek i prawy obrońca Zbigniew Witkowski. Obu prawdopodobnie w przyszłym sezonie nie zobaczymy w barwach zespołu z Gostynia. i dalej Bramkarz Wojciech Kaczmarek, który ma za sobą epizod w Wiśle Kraków, też jest bliski odejścia z gostyńskiego klubu. to pkt jeden pkt 2: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kania_Gosty%C5%84 wiem że to tylko wiki dlatego pkt 3: http://kujawiak.q4.pl/news.php?page=168&news=&topic= a dokładnie Na testach w Kujawiaku Włocławek przebywa obecnie bramkarz Kanii - Wojciech Kaczmarek.Tym bramkarzem interesuje się również Widzew Łódź. Imię i nazwisko: Wojciech Kaczmarek Data urodzenia: 15.09.1983.r. Poprzedni sezon: Kania Gostyń Klub macierzysty: Kania Gostyń Kluby:Kania Gostyń Wisła Kraków Ilość meczy w lidze: 2 pkt 4: http://lagrom-kania-gostyn.blog.onet.pl/ Drugoligowy Śląsk Wrocław uległ beniaminkowi II ligi Czeskiej Fotbal Fulnek 0:1. Od 65' na boisku pojawił się były bramkarz Kani Gostyń, jej wychowanek Wojciech Kaczmarek i zachował czyste konto, i to by było na tyle. 90minut.pl to dobre źródło. Czasem jednak mają nieścisłości. Dlatego warto pogrzebać w necie... |
Cytat:
|
Kuba Błaszczykowski znów gości na łamach kickera...
Oto fragment wywiadu na łamach onetu: http://sport.onet.pl/0,1248703,1813506,wiadomosc.html A to cały wywiad: http://www.kicker.de/news/fussball/b...rtikel/222159/ I taki ciekawy fragment o polskim dziennikarstwie: "Blaszczykowski: Bis heute habe ich nach der EURO kein Interview gegeben. Was in den polnischen Zeitungen stand, ist frei erfunden." Dla nieznających niemieckiego --> Do dziś nie udzielałem po euro żadnego wywiadu. To co się ukazywało w polskiej prasie zostało wymyślone. |
Liverpool jednak chce Błaszczykowskiego!
http://sport.onet.pl/0,1248702,1813530,wiadomosc.html |
Mam nadzieje ze zostanie w BVB. Male szanse na przebicie sie do 11, a w tym wieku grzanie lawy w Anglii=strata czasu + zeslanie do slabszych lig. Niech pogra kilka lat w BVB, nabierze wiecej doswiadczenia i wtedy sie zobaczy. Na dzien dzisiejszy to swietny gracz ale za slaby na taki klub jak Liverpool.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl