![]() |
Zakwalifikowany:D Kierunek: Mechatronika.
|
Cytat:
|
Ja zakwalifikowany na Informatykę zwykłą :D
Kamień z serca :) |
Cytat:
|
Będzie wiadomo jakie progi były na poszczególne kierunki? I kiedy będzie druga rekrutacja?
|
Ech, a ja się nie mogę wcisnąć :/
Cytat:
|
AGH: Zakwalifikowany, kierunek: TiR.
*Ma ktoś link do statystyk 1 i 2 rekrutacji na UEKu w zeszłym roku? sndr podziękował |
Cytat:
Powodzenia :) |
Progi duzo wyzsze niz w ub roku, przynajmniej na moim przykładzie
Jak teraz bedzie wygladac druga rekrutacja na aghu? Dostalem sie na inzynierie materialowa na wydziale metali niezelaznych. Mialem to niestety na ostatniej pozycji Może ktoś cos o tym kierunku powiedziec? Warto w ogole zaczynać? bo chyba czeka mnie druga rekrutacja :/ |
Cytat:
http://nowa.uek.krakow.pl/files/comm...na_miejsce.doc Proszę bardzo |
Dostał się ktoś na automatykę i robotykę na AGH?;) Jeśli tak to ile pkt?
|
Mógłby ktoś zamieścić listę przyjętych na UEk, na kierunek zarządzanie przestrzenne (czy coś w tym stylu)?
|
ja mam takie pytanie dot. drugiej rekrutacji. Mozna zrobic tak ze teraz zloze papiery na ta uczelnie na ktora sie zakwalifikowalem, ale zloze tez papiery na inna uczelnie zeby wziasc udzial w drugiej rekrutacji?
|
Panowie tak z ciekawości, bo i tak tam się nie wybieramy, ale ile trzeba było mieć punktów żeby dostać się na geodezje na AGH?
|
Dostał się ktoś z Was na turystykę i rekreacje na Uniwersytecie Pedagogicznym ;) ?
|
Ech, na Automatykę i Robotykę nie starczyło, dostałem się na Elektronikę i Telekomunikację. Jak myślicie - są szanse jeszcze na AiR? Dużo osób tam rezygnuje przez drugą turą? Właściwie to można jeszcze składać podania na uczelnie czy to już tylko kwestia przesuwania się kandydatów na listach?
|
Martin - z tego co wiem praktycznie nikt nie rezygnuje z Autamtyki i Robotyki - czemu zresztą się nie dziwię.
Co do drugiego pytania - jeżeli ktoś nie startował w pierwszej turze rekrutacji to nie ma już możliwości 'dołączenia się' do drugiej tury. |
ZIP na AGH zakwalifikowany;)
|
Wiadomo że ktoś zrezygnuje bo 90% ludzi składających na PK składa też na AGH i na odwrót;) Z któregoś kierunku muszą zrezygnować. Niewiadomą jest tylko liczba rezygnujących;)
|
Mi na UEk na europeistykę braklo 1 pkt, na GAP 5 pktów. Mam nadzieje że uda się to przeskoczyć w II rekrutacji. :)
|
mam do Was pytanie... nie dostałem sie na dzienne na AGH, główny miałem TiR potem Ochrona środowiska, Inżynieria środowiska... i teraz chce zapisać kierunki na studia niestacjonarne i nie moge juz dac tych kierunków które miałem na dziennych... jak to jest.. pomóżcie...
|
Prawdopodobnie nie ma już na nie miejsc. NA forum Agh popytaj tam więcej wiedzą.
|
Jesli nie składalem dokumentów na Agh to moge to zrobić teraz, w 2 rekrutacji?
|
wie ktoś jak to jest z tym AGH-em.. ?? bardzo prosze o pomoc.. aa i jeszcze kiedy jest 2 rekrutacja na dzienne na AGH-u ??
|
Czy na PK można się jeszcze wepchnąć w drugiej rekrutacji, jeśli wcześniej się nie rejestrowałem?
|
dlaczego na AWF ie nie ma jeszcze wyników kwalifikacja na TiR wieczorową i zaoczną, miały być dziś po 15?
|
Ludzie, takie informacje jak terminarz rekrutacji to raczej musicie sami znaleźć, jak chcecie się utrzymać na uczelni państwowej.. :P
AGH: http://www.agh.edu.pl/pl/kandydaci/k...rutacyjny.html UJ: http://www.rekrutacja.uj.edu.pl/2010...2011-1stopien/ (trzeba tu troche poklikać) UP: http://www.up.krakow.pl/rekrut/index.php?page=inf2010 trzeba wybierać po kolei każdy kierunek i każdy ma swój terminarz UEK: http://nowa.uek.krakow.pl/pl/edukacj...ekrutacji.html |
myślicie, że na ueku na zarządzaniu prog moze spasc np do 110?:>
|
w tamtym roku spadł o 9pkt, więc szansa jest.
|
My już z Guciem przekminialiśmy jakim cudem oni przyjeli 442 osoby skoro limit był 300? Ale jak w tamtym roku zeszło ponad 110 a w I rekrutacji wynik z tamtego roku to 116 a w tym 115 wiec analogicznie, to w tym myśle że też powinno spaść :)
P.S. Fajnie jak byś się dostał, bo byłbyś kolejnym niebiesko-biało-czerwonym na Zarządzaniu - moglibyśmy młyn zrobić na wykładach :D:D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl