Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Studia/Po maturze => życie i sprawy studenckie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=157)

trial 14.07.2010 14:09

Zakwalifikowany:D Kierunek: Mechatronika.

3żyk 14.07.2010 14:48

Cytat:

Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki Informatyka Stosowana 957.00 zakwalifikowany
Wreszcie spokój :)

murray 14.07.2010 14:50

Ja zakwalifikowany na Informatykę zwykłą :D
Kamień z serca :)

3żyk 14.07.2010 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 934311)
Ja zakwalifikowany na Informatykę zwykłą :D
Kamień z serca :)

Ja się do końca zastanawiałem właśnie nad tymi dwoma. Programy bardzo podobne, progi też i w sumie nie wiedziałem gdzie iść. W końcu wybrałem IS licząc na trochę mniej teorii i więcej praktyki. Czas pokaże jak będzie :)

trial 14.07.2010 15:42

Będzie wiadomo jakie progi były na poszczególne kierunki? I kiedy będzie druga rekrutacja?

martin_6 14.07.2010 15:49

Ech, a ja się nie mogę wcisnąć :/

Cytat:

Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki Informatyka Stosowana 957.00 zakwalifikowany
904, ciekawe, czy wystarczy :)

pozdi91 14.07.2010 15:52

AGH: Zakwalifikowany, kierunek: TiR.

*Ma ktoś link do statystyk 1 i 2 rekrutacji na UEKu w zeszłym roku?

sndr podziękował

murray 14.07.2010 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 934345)
904, ciekawe, czy wystarczy :)

Powinno Ci wystarczyć, bo widziałem na forum Miasteczka Studenckiego, że ktoś miał 880 pkt i dostał się na IS.
Powodzenia :)

Svartis 14.07.2010 16:02

Progi duzo wyzsze niz w ub roku, przynajmniej na moim przykładzie
Jak teraz bedzie wygladac druga rekrutacja na aghu?

Dostalem sie na inzynierie materialowa na wydziale metali niezelaznych. Mialem to niestety na ostatniej pozycji
Może ktoś cos o tym kierunku powiedziec? Warto w ogole zaczynać? bo chyba czeka mnie druga rekrutacja :/

sndr 14.07.2010 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pozdi91 (Post 934346)
AGH: Zakwalifikowany, kierunek: TiR.

*Ma ktoś link do statystyk 1 i 2 rekrutacji na UEKu w zeszłym roku?


http://nowa.uek.krakow.pl/files/comm...na_miejsce.doc

Proszę bardzo

UniaTarnówZKS1928 14.07.2010 16:50

Dostał się ktoś na automatykę i robotykę na AGH?;) Jeśli tak to ile pkt?

Mistel 14.07.2010 18:08

Mógłby ktoś zamieścić listę przyjętych na UEk, na kierunek zarządzanie przestrzenne (czy coś w tym stylu)?

kamylsky 14.07.2010 18:15

ja mam takie pytanie dot. drugiej rekrutacji. Mozna zrobic tak ze teraz zloze papiery na ta uczelnie na ktora sie zakwalifikowalem, ale zloze tez papiery na inna uczelnie zeby wziasc udzial w drugiej rekrutacji?

igortsw 14.07.2010 19:50

Panowie tak z ciekawości, bo i tak tam się nie wybieramy, ale ile trzeba było mieć punktów żeby dostać się na geodezje na AGH?

Marcinnno 14.07.2010 20:11

Dostał się ktoś z Was na turystykę i rekreacje na Uniwersytecie Pedagogicznym ;) ?

martin_6 14.07.2010 20:47

Ech, na Automatykę i Robotykę nie starczyło, dostałem się na Elektronikę i Telekomunikację. Jak myślicie - są szanse jeszcze na AiR? Dużo osób tam rezygnuje przez drugą turą? Właściwie to można jeszcze składać podania na uczelnie czy to już tylko kwestia przesuwania się kandydatów na listach?

Blade'S 14.07.2010 22:09

Martin - z tego co wiem praktycznie nikt nie rezygnuje z Autamtyki i Robotyki - czemu zresztą się nie dziwię.

Co do drugiego pytania - jeżeli ktoś nie startował w pierwszej turze rekrutacji to nie ma już możliwości 'dołączenia się' do drugiej tury.

Pawel.Busko 14.07.2010 22:12

ZIP na AGH zakwalifikowany;)

UniaTarnówZKS1928 15.07.2010 08:54

Wiadomo że ktoś zrezygnuje bo 90% ludzi składających na PK składa też na AGH i na odwrót;) Z któregoś kierunku muszą zrezygnować. Niewiadomą jest tylko liczba rezygnujących;)

zawszewiernyts 15.07.2010 10:57

Mi na UEk na europeistykę braklo 1 pkt, na GAP 5 pktów. Mam nadzieje że uda się to przeskoczyć w II rekrutacji. :)

Marcin_fan 15.07.2010 11:19

mam do Was pytanie... nie dostałem sie na dzienne na AGH, główny miałem TiR potem Ochrona środowiska, Inżynieria środowiska... i teraz chce zapisać kierunki na studia niestacjonarne i nie moge juz dac tych kierunków które miałem na dziennych... jak to jest.. pomóżcie...

Pawel.Busko 15.07.2010 11:32

Prawdopodobnie nie ma już na nie miejsc. NA forum Agh popytaj tam więcej wiedzą.

_gilardino_ 15.07.2010 12:32

Jesli nie składalem dokumentów na Agh to moge to zrobić teraz, w 2 rekrutacji?

Marcin_fan 15.07.2010 12:59

wie ktoś jak to jest z tym AGH-em.. ?? bardzo prosze o pomoc.. aa i jeszcze kiedy jest 2 rekrutacja na dzienne na AGH-u ??

martin_6 15.07.2010 13:28

Czy na PK można się jeszcze wepchnąć w drugiej rekrutacji, jeśli wcześniej się nie rejestrowałem?

concedi 15.07.2010 16:46

dlaczego na AWF ie nie ma jeszcze wyników kwalifikacja na TiR wieczorową i zaoczną, miały być dziś po 15?

!!IRIVER!! 15.07.2010 16:56

Ludzie, takie informacje jak terminarz rekrutacji to raczej musicie sami znaleźć, jak chcecie się utrzymać na uczelni państwowej.. :P

AGH: http://www.agh.edu.pl/pl/kandydaci/k...rutacyjny.html
UJ: http://www.rekrutacja.uj.edu.pl/2010...2011-1stopien/ (trzeba tu troche poklikać)
UP: http://www.up.krakow.pl/rekrut/index.php?page=inf2010 trzeba wybierać po kolei każdy kierunek i każdy ma swój terminarz
UEK: http://nowa.uek.krakow.pl/pl/edukacj...ekrutacji.html

grzechu1991 15.07.2010 23:25

myślicie, że na ueku na zarządzaniu prog moze spasc np do 110?:>

Gucio25 16.07.2010 01:18

w tamtym roku spadł o 9pkt, więc szansa jest.

igortsw 16.07.2010 09:43

My już z Guciem przekminialiśmy jakim cudem oni przyjeli 442 osoby skoro limit był 300? Ale jak w tamtym roku zeszło ponad 110 a w I rekrutacji wynik z tamtego roku to 116 a w tym 115 wiec analogicznie, to w tym myśle że też powinno spaść :)

P.S. Fajnie jak byś się dostał, bo byłbyś kolejnym niebiesko-biało-czerwonym na Zarządzaniu - moglibyśmy młyn zrobić na wykładach :D:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl