The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna > Ilu Hiszpanów musi grać, aby Wisła regularnie wygrywała w pierwszej lidze?
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Ilu Hiszpanów musi grać?
Ta ankieta zostanie zakończona dnia 26.11.2023 o godz. 20:23
0 (jakby to ujął śp.Andrzej Iwan - lepsi piłkarze byliby z telezakupów Mango 8 18,60%
1-2 0 0%
3-4 4 9,30%
5-6 3 6,98%
7 2 4,65%
8 0 0%
9 1 2,33%
10 0 0%
11 5 11,63%
12+ (może specjalnie dla Wisły wprowadzą przepis o dodatkowym dwunastym zawodniku?) 20 46,51%
Głosujących: 43.



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:17.