The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane) > Co Was podnieca u kobiet ? :-)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Co Was podnieca u kobiet ?
Ta ankieta zostanie zakończona dnia 05.03.2007 o godz. 21:00
Nogi 28 10,81%
Usta 5 1,93%
Piersi 46 17,76%
Tyłeczek 113 43,63%
Oczy 26 10,04%
Coś innego... 41 15,83%
Głosujących: 259.



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:23.